Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELC-09D331DF
ELC-09D331DF
ELC-09D331DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELC-09D331DF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELC-09D331DF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 330UH 490MA 650 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ELC-09D331DF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 330UH 490MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 205665 pcs Podatkovni list ELC Choke Coils
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija 09D Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena ELC09D331DF
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 650 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 650 mOhm
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost -