Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELC-12E220L
ELC-12E220L
ELC-12E220L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELC-12E220L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELC-12E220L
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH
Product parameter
številka dela ELC-12E220L Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96196 pcs Podatkovni list ELC-12E220L View All Specifications
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm) Ščitenje Shielded
Serija 12E Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ELC12E220L
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 33 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 33 mOhm Trenutna ocena 2.8A