Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELC-16B331L
ELC-16B331L
ELC-16B331L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELC-16B331L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELC-16B331L
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 330UH 1.5A 200 MOHM TH
Product parameter
številka dela ELC-16B331L Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 330UH 1.5A 200 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 101240 pcs Podatkovni list ELC Choke Coils
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija 16B Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ELC16B331L
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 200 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 200 mOhm
Trenutna ocena 1.5A Tok - nasičenost -