Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-FA6R8KF
ELJ-FA6R8KF
ELJ-FA6R8KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-FA6R8KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-FA6R8KF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8 OHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ELJ-FA6R8KF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5525 pcs Podatkovni list ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija FA Ocene -
Q @ Frek 30 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)