Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-ND18NJF
ELJ-ND18NJF
ELJ-ND18NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-ND18NJF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-ND18NJF
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM
Product parameter
številka dela ELJ-ND18NJF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4558 pcs Podatkovni list ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2015 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Unshielded
Serija ND Ocene -
Q @ Frek 12 @ 100MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)