Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-PA221KF2
ELJ-PA221KF2
ELJ-PA221KF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-PA221KF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-PA221KF2
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 220UH 115MA 8.7 OHM
Product parameter
številka dela ELJ-PA221KF2 Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 220UH 115MA 8.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5002 pcs Podatkovni list ELJ-PF, PE, PC, PA, PB, LC, LA Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded