ELJ-RER12JF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-RER12JF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ELJ-RER12JF3 |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | ELJ-RER12JF3 | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4361 pcs | Podatkovni list | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Multilayer |
| Toleranca | ±5% | Paket naprave za dobavitelja | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | RE | Ocene | - |
| Q @ Frek | 5 @ 25.2MHz | Pakiranje | Cut Tape (CT) |
| Paket / primer | 0603 (1608 Metric) | Druga imena | PCD1322CT |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Non-Magnetic |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 25.2MHz |
| Induktivnost | 120nH | Višina - sedež (maks.) | 0.032" (0.80mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | 1.2GHz | natančen opis | 120nH Unshielded Multilayer Inductor 130mA 3 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ohm Max | Trenutna ocena | 130mA |
| Tok - nasičenost | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
ELJ-RER18GFA - Proizvajalci:
Panasonic - Opis:
FIXED IND 180NH 80MA 6.5 OHM SMD - Na zalogi: