Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELJ-RF10NGFB
ELJ-RF10NGFB
ELJ-RF10NGFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELJ-RF10NGFB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELJ-RF10NGFB
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM
Product parameter
številka dela ELJ-RF10NGFB Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4026 pcs Podatkovni list ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija RF Ocene -
Q @ Frek 8 @ 100MHz Pakiranje Original-Reel®