Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-5PM6R8N
ELL-5PM6R8N
ELL-5PM6R8N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-5PM6R8N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-5PM6R8N
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 74 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ELL-5PM6R8N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 74 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5740 pcs Podatkovni list M Series ELL5xM
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) Ščitenje Shielded