Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-6PV8R2N
ELL-6PV8R2N
ELL-6PV8R2N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-6PV8R2N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-6PV8R2N
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 8.2UH 1.15A 70 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ELL-6PV8R2N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 8.2UH 1.15A 70 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5587 pcs Podatkovni list ELL-6PV, SMD Choke Coils
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) Ščitenje Shielded