Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-6SH681M
ELL-6SH681M
ELL-6SH681M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-6SH681M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-6SH681M
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 680UH 160MA 4.3 OHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ELL-6SH681M Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 680UH 160MA 4.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 108395 pcs Podatkovni list H Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm) Ščitenje Shielded