Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-8UV220M
ELL-8UV220M
ELL-8UV220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-8UV220M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-8UV220M
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 22UH 2.05MA 40 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ELL-8UV220M Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 22UH 2.05MA 40 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93784 pcs Podatkovni list ELL-8UV Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded