Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-ATV3R3N
ELL-ATV3R3N
ELL-ATV3R3N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-ATV3R3N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-ATV3R3N
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 3.3UH 5.35A 8.8 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ELL-ATV3R3N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 3.3UH 5.35A 8.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77770 pcs Podatkovni list ELL-ATV Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Ščitenje Shielded