Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELL-VGG6R8N
ELL-VGG6R8N
ELL-VGG6R8N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELL-VGG6R8N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELL-VGG6R8N
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 800MA 230 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ELL-VGG6R8N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8UH 800MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 293922 pcs Podatkovni list ELL-VEG, VFG, VGG Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Ščitenje Shielded