Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > ELT-3KN136B
ELT-3KN136B
ELT-3KN136B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ELT-3KN136B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ELT-3KN136B
Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2MH 20MA 55 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela ELT-3KN136B Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2MH 20MA 55 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78971 pcs Podatkovni list ELT-3KN Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.122" W (3.30mm x 3.10mm) Ščitenje Unshielded