Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-14HD820U
ERA-14HD820U
ERA-14HD820U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-14HD820U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-14HD820U
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 82 OHM 0.5% 1/4W 1210
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERA-14HD820U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 82 OHM 0.5% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 484739 pcs Podatkovni list ERA-14 Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ERA-14
Odpornost 82 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W