Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-1ARB7680C
ERA-1ARB7680C
ERA-1ARB7680C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-1ARB7680C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-1ARB7680C
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 768 OHM 0.1% 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-1ARB7680C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 768 OHM 0.1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERA-1A
Odpornost 768 Ohms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W