Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-1ARC4121C
ERA-1ARC4121C
ERA-1ARC4121C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-1ARC4121C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-1ARC4121C
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 4.12K OHM 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-1ARC4121C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 4.12K OHM 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERA-1A
Odpornost 4.12 kOhms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W