Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-1ARC5491C
ERA-1ARC5491C
ERA-1ARC5491C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-1ARC5491C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-1ARC5491C
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 5.49K OHM 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-1ARC5491C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 5.49K OHM 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERA-1A
Odpornost 5.49 kOhms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W