Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-2ARC1211X
ERA-2ARC1211X
ERA-2ARC1211X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-2ARC1211X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-2ARC1211X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.21K OHM 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-2ARC1211X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.21K OHM 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERA-2A
Odpornost 1.21 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W