Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-2HEC3010X
ERA-2HEC3010X
ERA-2HEC3010X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-2HEC3010X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-2HEC3010X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 301 OHM 0.25% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ERA-2HEC3010X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 301 OHM 0.25% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4568 pcs Podatkovni list ERA-2H Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERA-2H
Odpornost 301 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena ERA2HEC3010X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 301 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film