Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-3AEB222V
ERA-3AEB222V
ERA-3AEB222V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-3AEB222V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-3AEB222V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela ERA-3AEB222V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERA-3A
Odpornost 2.2 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W