Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-3EEB3302V
ERA-3EEB3302V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-3EEB3302V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-3EEB3302V
Proizvajalec Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ERA-3EEB3302V Proizvajalec Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5992 pcs Podatkovni list ERA-3Y, 3E Spec
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERA-3E
Odpornost 33 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena ERA3EEB3302V delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 33 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film