Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-6ARB513V
ERA-6ARB513V
ERA-6ARB513V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-6ARB513V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-6ARB513V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 51K OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ERA-6ARB513V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 51K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERA-6A
Odpornost 51 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W