Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERA-8APB4750V
ERA-8APB4750V
ERA-8APB4750V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-8APB4750V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-8APB4750V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 475 OHM 0.1% 1/4W 1206
Product parameter
številka dela ERA-8APB4750V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 475 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±15ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERA-8A
Odpornost 475 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W