Domov > Izdelki > upori > specializiranih Upori > ERA-W27J331X
ERA-W27J331X
ERA-W27J331X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERA-W27J331X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERA-W27J331X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/32W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ERA-W27J331X Proizvajalec Panasonic
Opis RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/32W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4770 pcs Podatkovni list ERAW, V, S
Kategorija upori Tip Temperature Sensitive
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 2700ppm/°C
Serija ERAW Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 0.03W, 1/32W Pakiranje Tape & Reel (TR)