Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERD-S2TJ302V
ERD-S2TJ302V
ERD-S2TJ302V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERD-S2TJ302V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERD-S2TJ302V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ERD-S2TJ302V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4040 pcs Podatkovni list ERDS1, ERDS2, ERD25
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -150/ -350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serija ERDS2
Odpornost 3 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W