Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERG-1SJ223
ERG-1SJ223
ERG-1SJ223
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERG-1SJ223 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERG-1SJ223
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 22K OHM 1W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERG-1SJ223 Proizvajalec Panasonic
Opis RES 22K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1967960 pcs Podatkovni list ERX, ERG Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Serija ERG
Odpornost 22 kOhms Moč (Watts) 1W