Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERG-2SJ161A
ERG-2SJ161A
ERG-2SJ161A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERG-2SJ161A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERG-2SJ161A
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES 160 OHM 2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela ERG-2SJ161A Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES 160 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1973541 pcs Podatkovni list ERX, ERG Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 2W Napetost - razčlenitev Axial
Debelina (maks.) ±350ppm/°C Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)