Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERG-2SJ391E
ERG-2SJ391E
ERG-2SJ391E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERG-2SJ391E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERG-2SJ391E
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 390 OHM 2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela ERG-2SJ391E Proizvajalec Panasonic
Opis RES 390 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1351279 pcs Podatkovni list ERX, ERG Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Serija ERG
Odpornost 390 Ohms Moč (Watts) 2W