Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERG-3SJ433A
ERG-3SJ433A
ERG-3SJ433A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERG-3SJ433A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERG-3SJ433A
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 43K OHM 3W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
10500 pcs37500 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela ERG-3SJ433A Proizvajalec Panasonic
Opis RES 43K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 808486 pcs Podatkovni list ERX, ERG Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±300ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serija ERG
Odpornost 43 kOhms Moč (Watts) 3W