Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-14NF9101U
ERJ-14NF9101U
ERJ-14NF9101U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-14NF9101U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-14NF9101U
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 1210
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-14NF9101U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ERJ
Odpornost 9.1 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W