Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-1GEF2103C
ERJ-1GEF2103C
ERJ-1GEF2103C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-1GEF2103C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-1GEF2103C
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 210K OHM 1% 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-1GEF2103C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 210K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3383956 pcs Podatkovni list ERJ-G, R, E Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERJ
Odpornost 210 kOhms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W