Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-1TNF73R2U
ERJ-1TNF73R2U
ERJ-1TNF73R2U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-1TNF73R2U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-1TNF73R2U
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 73.2 OHM 1% 1W 2512
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-1TNF73R2U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 73.2 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 73.2 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena ERJ1TNF73R2U delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 73.2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film