Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-1TYJ162U
ERJ-1TYJ162U
ERJ-1TYJ162U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-1TYJ162U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-1TYJ162U
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.6K OHM 5% 1W 2512
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-1TYJ162U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.6K OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 845808 pcs Podatkovni list Fixed Resistors Product Catalog
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 1.6 kOhms Moč (Watts) 1W