Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-2RHD1371X
ERJ-2RHD1371X
ERJ-2RHD1371X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-2RHD1371X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-2RHD1371X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1.37K OHM 0.5% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-2RHD1371X Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1.37K OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
Odpornost 1.37 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena ERJ2RHD1371X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.37 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film