Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-2RKF3571X
ERJ-2RKF3571X
ERJ-2RKF3571X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-2RKF3571X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-2RKF3571X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.57K OHM 1% 1/10W 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-2RKF3571X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.57K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
Odpornost 3.57 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W