Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-3BQJ3R0V
ERJ-3BQJ3R0V
ERJ-3BQJ3R0V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-3BQJ3R0V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-3BQJ3R0V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3 OHM 5% 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-3BQJ3R0V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3 OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2210164 pcs Podatkovni list ERJ Series, Low Resistance
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
Odpornost 3 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W