Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-6ENF4872V
ERJ-6ENF4872V
ERJ-6ENF4872V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-6ENF4872V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-6ENF4872V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 48.7K OHM 1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-6ENF4872V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 48.7K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
Odpornost 48.7 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W