Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-6RED1004V
ERJ-6RED1004V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-6RED1004V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-6RED1004V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1M OHM 0.5% 1/10W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-6RED1004V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1M OHM 0.5% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena ERJ6RED1004V delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1 MOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film