Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-8BWJR033V
ERJ-8BWJR033V
ERJ-8BWJR033V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-8BWJR033V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-8BWJR033V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.033 OHM 5% 1W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-8BWJR033V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 0.033 OHM 5% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 433250 pcs Podatkovni list ERJ Series, Low Resistance
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ
Odpornost 33 mOhms Moč (Watts) 1W