Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-8CWFR013V
ERJ-8CWFR013V
ERJ-8CWFR013V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-8CWFR013V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-8CWFR013V
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 0.013 OHM 1% 1W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-8CWFR013V Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 0.013 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 593929 pcs Podatkovni list ERJ-8CW Series Line ExtensionERJ Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 1W Napetost - razčlenitev 1206
Debelina (maks.) ±75ppm/°C Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)