Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-8ENF75R0V
ERJ-8ENF75R0V
ERJ-8ENF75R0V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-8ENF75R0V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-8ENF75R0V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 75 OHM 1% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-8ENF75R0V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 75 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ
Odpornost 75 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W