Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-P03F1003V
ERJ-P03F1003V
ERJ-P03F1003V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-P03F1003V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-P03F1003V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 100K OHM 1% 1/5W 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-P03F1003V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 100K OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1308483 pcs Podatkovni list ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W