Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-P06F1601V
ERJ-P06F1601V
ERJ-P06F1601V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-P06F1601V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-P06F1601V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.6K OHM 1% 1/2W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-P06F1601V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.6K OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3376891 pcs Podatkovni list ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
Odpornost 1.6 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W