Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-P06J103V
ERJ-P06J103V
ERJ-P06J103V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-P06J103V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-P06J103V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/2W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-P06J103V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 10K OHM 5% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3893683 pcs Podatkovni list ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W