Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-PA3F3601V
ERJ-PA3F3601V
ERJ-PA3F3601V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-PA3F3601V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-PA3F3601V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.6K OHM 1% 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-PA3F3601V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.6K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
Odpornost 3.6 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W