Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-PA3F7682V
ERJ-PA3F7682V
ERJ-PA3F7682V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-PA3F7682V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-PA3F7682V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 76.8K OHM 1% 1/4W 0603
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-PA3F7682V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 76.8K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
Odpornost 76.8 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 76.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film