Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-PB3B1202V
ERJ-PB3B1202V
ERJ-PB3B1202V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-PB3B1202V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-PB3B1202V
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 12K OHM 0.1% 1/5W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-PB3B1202V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 12K OHM 0.1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERJ
Odpornost 12 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W