Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-S02F2871X
ERJ-S02F2871X
ERJ-S02F2871X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-S02F2871X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-S02F2871X
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/10W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-S02F2871X Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.1W, 1/10W Napetost - razčlenitev 0402
Debelina (maks.) ±200ppm/°C Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Druga imena ERJS02F2871X
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca ERJ-S02F2871X
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 2.87k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/10W 0402